BİLİMSEL ÇÖZÜMLER

Saçınızın İhtiyacı Olan Güçlü Formüller

Gelişmiş Teknolojik Altyapı

Yenilikleri takip ederek altyapımızı sürekli güncelliyoruz. Yüksek teknolojiye uzmanlığımızı entegre ederek eşsiz formüller oluşturuyoruz.

Çalışma Anlayışımız

Müşteri memnuniyetini önceliğinde hızlı kargo ve sağlam paketleme ile her adımda kusursuz hizmet sağlıyoruz.

HEALDORA

Bizi Yakından Tanıyın

Healdora, cilt bakım ürünleri üzerine uzun yıllardır çalışmakta olan doktor, eczacı, biyolog, genetik mühendisi, kimyager, ve biyokimya alanlarında uzman 21 kişilik ekip ile yeni bir araştırma laboratuvarı anlayışıyla doğmuştur. Ürünlerin tümünde etkisi bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış aktifler kullanılmakta ve her bir ürün %100 sonuç vermek üzere formüle edilmektedir. Healdora, ürünlerdeki maliyeti düşürmek için kullanılan içerikler ve şaşalı ambalajlar yerine yüksek performansa odaklanmış formüller ile cilt sorunlarını kaderiniz olmaktan kurtarmayı hedeflemektedir. Geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen fiyat konumlandırması, etkili klinik teknolojiler ile sonuç odaklı ve sade bir dille kendini anlatan iletişim ile mütevazi, dürüst ve yaratıcı bir cilt bakım koleksiyonu markasıdır.

DOĞAL GÜZELLİĞİNİZİ KEŞFEDİN

Değerlerimiz

Healdora, vegan ve hayvanlar üzerinde test yapılmayan, ürün çeşitliliği ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen strateji anlayışı ile hizmet vermeye devam etmeyi hedeflemektedir.​ Healdora, müşterinin yanında olduğunu gösteren fiyatlandırma ve satış sonrası destek ile tüketici, çalışan ve rakip ilişkilerinde sahip olduğu imajı korumak ve sektörde lider konumda olmayı hedeflemektedir.​ Üretim tesislerine ve laboratuvara sahip olunması sayesinde birlikte ürünlerin tüketiciye ulaştırılmasında çevreye duyarlı hizmet anlayışının yanı sıra pazarlama stratejileri ile marka sadakati ve sorumluluğu oluşturmak temel ilkedir.

Misyon

Bilim ve teknoloji alanında üstün nitelikli, doğa ve çevre bilinci gelişmiş, çözüm ve sonuç odaklı ürün seçeneklerimiz ile insan ve hayvan sağlığına önem veren anlayış için çalışıyoruz.

Vizyon

Sorumluluk ilkeleri ile tüketiciye güven veren, yenilikçi ve çalışan memnuniyeti ile pazarda lider konumda olmak.